Альона Попова: що для мене означає бути MOM 3.0?

Posted on Updated on

Сьогодні ми зустрілися з Альоною Поповою – однією з учасниць Бізнес-сніданків для мам MOMS 3.0 Business break-FEST, fly-мамою, мамою Монтесорі і уже нарешті МАМОЮ 3.0.

Ще вчора Альона брала участь у нашому Бізнес-сніданку для мам як учасниця, а вже наступного понеділка ми почуємо Альону як професіонала в сфері PR та реклами.

Ми задаватимемо ці запитання усім нашим мамам і потім побачимо, які вони – мами 3.0 – різні, багатогранні та цікаві!

Чи працюєте Ви чи у Вас декретна відпустка, чи Ви свідомо не працюєте ?

Працюю безперервно вже 13 років:) З малятами була у декретній вітпустці, а от по догляду за дитиною відпустку не брала. В цілому працювала вже, коли старшому було 3 місяці, а з молодшим – з його 4 місяців. Я щаслива мама, яка може спостерігати за зростанням своїх малят. Дякуючи вільному графіку роботи я змогла побачити всі перші кроки та почути перші слова, не пропустити жодної усмішки. Разом з тим мала змогу зростати разом зі своєю компанією, ходити на курси підвищення кваліфікації та додатково вивчати те, що мене цікавить.10584098_720798974635203_711939458732620159_n

Альона! А що для Вас означає бути MOM 3.0 – мамою версії 3.0?

Мати безліч планів стосовно себе, своєї сім’ї та роботи, мати сучасний погляд на виховання, навчання та встигати все, що напланувала собі, хоча іноді це буває нелегко:) А і обов’язково! Мати час на себе красиву!:))

ifotum

Як Ви себе-красиву радуєте, які робите собі подарунки, як себе балуєте? Чи справді це потрібно?

Катрусю! Для якої ж жінки не важливі подарунки та увага?! Звичайно, у кожного є своя мова (http://www.litmir.co/br/?b=6057) кохання, але зазвичай це суміш усіх потрошку. Чогось більше, чогось менше. Те, що увійшло у мій побут і є обовїязковим – догляд за собою. Це вже такий стовп, який не зрушити навіть народженням ще одного малюка:) Балую себе прогулянками з чоловіком – для мене обов’язково проводити певний час наодинці з ним, щоб зарядитися. Гарна книга в теплій ванній або за чашкою гарячого чаю/кави в холодний день – це теж подарунок. Взагалі – я намагаюся зупиняти кожну приємну мить та фотографувати в своїй пам’яті її, адже цього може ніколи вже не бути. Кожен новий день для мене – подарунок.

Ви говорите -безліч планів стосовно себе, а що для Вас означає саморозвиток?

Для мене саморозвиток – це отримання нових знань у різних площинах, адже в різний час ми різні та можемо цікавитись будь-чим (особливо ми, дівчата :)). Наприклад зараз мої вподобання – це вивчання деталей інтернет-маркетингу (для роботи), дитячої психології (для спокою сім’ї), жіночого тайм менеджменту та організації побуту (для себе). Великий крок до всьго цього здійснила за останній рік. Чогось захотілося вчитися, і понеслося – курси з просування сайту в пошукових системах, в соцмережах, веб-аналітики, скорочитання, журналістики. Зараз вчуся на тренера консультанта для мам, а в кінці місяця стартую курс “Інтернет-медіа” на http://prometheus.org.ua/. Мені дуже подобається, що зараз є безліч можливостей безкоштовного навчання.

ОбучениеWebPromoExpert

Як змінились приорітети у Вашому житті з появою дітей?

Звичайно мій світ крутиться навколо моєї родини. Та родина – це спочатку мій чоловік, а вже потім додалися малята, тому не можу сказати, що щось кардинально змінилося. Просто на деякий час відкладалися певні плани чи можливості. Але всі бажання обов’язково занотовуються і плануються 🙂

DRkEQNq8p6M

Який же тоді Ваш власний секрет поєднання СВОЇХ інтересів, інтересів своїх дітей та своєї другої половинки?

По-перше, я приділяю увагу собі як людині з плоті й крові та зодовольняю власні потреби побути на самоті, сходити до салону краси і т.ін., щоб перш за все наповнити себе, бути в гарному настрої і дарувати його своїм близьким. За природою я більше оптиміст, тому мені легко дається перестрибування різних життєвих перешкод:) Я зазвичай можу підтримувати всіх, навіть коли мені самій не дуже добре:) Але так жити легше. Щодо поєднання – завжди прислуховуюсь до потреб моєї сім’ї та додаю їх до загальної канви життя. Пам’ятаю, про що просять діти та якщо можу – даю їм це, або пояснюю, чтому зараз чи взагалі дати не можу. Чоловікові, наприклад, щоб витримати наш темп життя, необхідно бувати наодинці з собою чи друзями (зазвичай це рибалка) і я розумію це, тому ніколи не чиню перешкод. Головне для мене в сім’ї – взаємоповага та взаєморозуміння. Ми завжди вірішуємо всі запитання спілкуванням, поясненням, відстоюванням своєї думки та знаходженням спільного знаменника. Взагалі, мені дуже подобається ідея спільного вирішення питань, яка застосовувалася у Самерхілі – http://www.prostokniga.com.ua/nauchnaya_kniga/stati/aleksandr_nill_sammerhill_vospitanie_svobodoy. Коли у кожного (дорослого чи дитини) є свій голос і кожен може виносити на розгляд свої питання. Дуже хочу застосовувати її вдома, коли малята стануть трохи дорослішими (хоча навіть зараз прислуховуємося до них при прийнятті рішень).

11052513_885236384858127_3485637957092017693_n

Чи делегуєте Ви якісь свої життєві чи робочі задачі іншим людям і як Ви прийшли до делегування?

Делегування – дуже необхідна й важлива справа. Але поки що у мене немає настільки багато справ, щоб делегувати. Зазвичай, це буває у вигляді застосування помічників – бабусі можуть пригледіти за малятами, на роботі з помічницею можемо поділити одну велику задачу на двох, якщо домашніх справ багато – допомагає чоловік та дітки.

Открытый урок в детском саду

Що для Вас означає Ваша сім”я и як наявність сім”ї, дітей впливає на Вас у житті? Як Вам допомагає Ваша сім”я?

Сім’я – мій всесвіт. Я не уявляю себе окремою одиницею без них. Вони мене вчать, надихають, примушують змінювати гнів на милість та знаходити всі шляхи для цього. Заради них я красива і маю в домі порядок. Вони моя найбільша підтримка. Прокидатися від того, що тебе душать в обіймах чотири маленькі та дві великі руки, заціловують та кажуть, що ти в них найкраща та найкоханіша – це безцінні відчуття, які неможливо ні описати, ні передати. Це можна тільки відчути!

10431325_732473350134432_3491885542886284209_o

Що Вас спонукало піти на Бізнес-сніданки для мам?

Я б обов’язково пішла на твій сніданок, якщо б вперше почула про нього, адже особисто мені подобається все нове. Окрім того, для мене дуже важливе те, что ці сніданки організовуєш ти, адже ти дуже світла, енергійна людина, яка несе добро та любов. Це видно, з такими людьми хочеться спілкуватися, від них заряджаєшся. Дякую тобі за віру в мене та надану можливість бути не тільки слухачкою, а й спікером. Дуже сподіваюся, що моя інформація буде корисною для тих, хто мене почує 🙂

12087999_851118198336943_8689793629974352290_n

Дякуємо і ВАМ, Альоно, за Вашу щирість, відкритість та теплоту! Ми віримо в те, що Ваш приклад надихне багато матусь та майбутніх мам, що Вагаютсья з тим, як поєднати і свою роботу, саморозвиток, кар”єру та сім”ю одночасно!

Запрошуємо усіх на Бізнес-сніданок для мам MOMS 3.0 Business break-FEST 19 жовтня 201 5 року на тему “Як просувати свій власний проект: PR без бюджету”.

Реєстрація обов”язкова тут: http://goo.gl/forms/cnmiEzGxdS. Кількість місць обмежена!

Advertisements

One thought on “Альона Попова: що для мене означає бути MOM 3.0?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s